Miło nam, że nas odwiedzasz! Znajdziesz tu wiele unikalnych produktów. Wykonane z dbałością o każdy szczegół.
Jeśli masz jakieś uwagi lub pytania, prosimy o kontakt mailowy poprzez formularz kontaktowy.

Komplet „Kaczorek”
Komplet „Kaczorek”
Komplet „kaczorek". Składa się ze spodenek tzw. ogrodniczek i czapeczki "kaczorka". Kolor żółty. Komplet nadaje się w szczególności na stylizowane sesje zdjęciowe, można także wykorzystać go na bal przebierańców.
brak ocen 75.0090.00 Wybierz opcje
Komplet „króliczek”
Komplet „króliczek”
Komplet „króliczek". Składa się ze spodenek tzw. ogrodniczek i czapeczki z króliczymi uszami. Komplet nadaje się w szczególności na stylizowane sesje zdjęciowe, można także wykorzystać go na bal przebierańców.
brak ocen 75.0090.00 Wybierz opcje
Komplet „lisek”
Komplet „lisek”
Komplet „lisek". Składa się ze spodenek tzw ogrodniczek, czapeczki z uszami i maskotki liska ok 15cm wysokości. Komplet nadaje się w szczególności na stylizowane sesje zdjęciowe, można także wykorzystać go na bal przebierańców.
brak ocen 115.00130.00 Wybierz opcje
Komplet „Mała Dama”
Komplet „Mała Dama”
Komplet "Mała Dama". Składa się z sukieneczki wiązanej na ramionach oraz opaski z kwiatem. Komplet nadaje się w szczególności na stylizowane sesje zdjęciowe.
brak ocen 90.00120.00 Wybierz opcje
Komplet „Miś”
Komplet „Miś”
Komplet "Miś. Składa się ze spodenek tzw ogrodniczek, czapeczki z uszami i maskotki misia ok 15cm wysokości. Kolor jasny beż. Komplet nadaje się w szczególności na stylizowane sesje zdjęciowe, można także wykorzystać go na bal przebierańców.
brak ocen 115.00130.00 Wybierz opcje
Komplet „policjant”
Komplet „policjant”
Komplet „policjant". Składa się ze spodenek, czapeczki z napisem "police" i mini kajdanek. Komplet nadaje się w szczególności na stylizowane sesje zdjęciowe, można także wykorzystać go na bal przebierańców.
brak ocen 70.0085.00 Wybierz opcje
Trampki szydełkowe
Trampki szydełkowe
Trampki wykonane na szydełku. Idealne jako dodatek do ubioru niemowlęcia lub jako oryginalny rekwizyt do ciążowej sesji zdjęciowej.
brak ocen 30.00 Wybierz opcje